Klientai - transportas

Biurų kvapai

Kvapai įmonėms – kokybiškam darbui ir gerai nuotaikai.

Norite sukurti darbingą nuotaiką ir didinti personalo dėmesio koncentraciją? Biurų kvėpinimas padės darbuotojams nurimti, susikaupti ir išlikti budriems visą darbo dieną.

Specialūs kvapai įmonėms teigiamai veikia kolektyvo emocijas ir užtikrina ilgalaikį veiklos efektyvumą. Moksliniais tyrimais įrodyta, kad kvapas įtakoja žmonių psichologinę būseną ir skatina atitinkamus veiksmus.

Sukurkite savo ofise jaukumą, skatinkite džiugesį, energingumą ir padėkite personalui pasijusti darbo vietoje geriau nei namuose.

Užsukę klientai ir svarbūs verslo partneriai, pajutę malonius ir saugumą skatinančius jausmus, noriai leisis į derybas ir priims abiems pusėms naudingiausius sprendimus.

Auginkite savo verslą, pasitelkdami kvapų marketingą ir profesionalią Zaluti kvėpinimo įrangą. Jums nebereikės naudotis per sodriais žvakių ar smilkalų kvapais. Speciali įranga paskirstys aromatus, neapsunkindama oro ir Jūsų kvėpavimo.

  • Malonūs kvapai padeda susikaupti ir išlikti energingais.
  • Biurų kvėpinimas padeda siekti užsibrėžtų tikslų ir rezultatų.
  • Harmoninga emocinė būsena – efektyvių ir kokybiškų darbų garantas.

Kvapai įmonėms – skirti streso ir nuovargio šalinimui, stiliaus formavimui bei darbingumui skatinimui. Tai subtili priemonė, kuria lengva naudotis – pagal Jūsų pasirinktą programą, periodiškai į orą bus paskleidžiamos kvepalų mikrodalelės. Kvėpinimo intensyvumą galėsite valdyti nuotoliniu būdu.

Personalo veiklos intensyvumas ir susikaupimas priklauso nuo psichologinio nusiteikimo, nuotaikos, vyraujančių emocijų. Kvapas visuomet žadina jausmus ir prisiminimus, todėl tinkamai parinkti kvepalai gali skatinti pozityvias emocijas.

Mūsų specialistas padės Jūsų personalui išsirinkti efektyviausius kvapus ir patars kokiu intensyvumu bei kuriuo laiku naudingiausia kvėpinti patalpas.

Galėsite rinktis iš plataus kvepalų asortimento, jeigu norėsite, už papildomą kainą, mūsų kvapų ekspertai sukurs tik Jums skirtą aromatų puokštę.

Kvapas sukurs Jūsų įmonei originalų stilių ir įkvėps darbuotojus produktyviems iššūkiams.