clients hospitality - Kvapai viešbučiams

Kvapai viešbučiams

Kvapų rinkodara apgyvendinimo įstaigose – klientų malonumui ir Jūsų verslo augimui

Kaip sukurti pozityvius prisiminimus ir skatinti klientų lojalumą? Tai vieni iš pagrindinių, visų apgyvendinimo įstaigų valdytojų, tikslų. Jeigu Jūs jau pasirūpinote patraukliu interjeru ir eksterjeru, kokybišku aptarnavimu bei kitomis paslaugomis, tačiau neapgalvojote kvėpinimo strategijos, rekomenduojame įvertinti patalpose esančią oro kokybę.

Kvapai viešbučiams – tai naujausia rinkodaros priemonė, padedanti formuoti išskirtinį stilių, švaros, jaukumo ir prabangos atmosferą.

Klientą, vos tik įžengusį į Jūsų patalpas, pirmiausia pasitinka vaizdas ir kvapas. Jeigu bent vienas iš jų kels susierzinimą ir atmetimą, žmogus arba apsisuks ir išeis, arba antrą kartą nebegrįš. Tai psichologiniai faktoriai, susiję su prisiminimais ir emocijomis, todėl yra labai svarbūs paslaugų srityse.

Priklausomai nuo Jūsų tikslų, galite rinktis mišinius skirtus streso malšinimui, atsipalaidavimui, nuotaikos gerinimui, prabangos asociacijų formavimui ir kt. Jei norite susikurti unikalų kvapą, kuris formuotų tik Jūsų įmonei būdingą įvaizdį, galite už papildomą kainą, mūsų kvapų specialistų pagalba, susikurti naują kvepalų mišinį.

Rekomenduojame įvertinti savo klientų poreikius ir apmąstyti kokie kvapai jiems galėtų būti maloniausi. Suprantame, kad viešbučio kvėpinimas yra sudėtinga užduotis, todėl mūsų specialistai padės nustatyti klientų interesus ir patars kokius kvapus rinktis bei rekomenduos kvėpinimo įrangą, kuri efektyviausiai veiks Jūsų patalpose.

Aukščiausios kokybės, Olandijoje gaminami, Zaluti kvėpinimo įrenginiai tolygiai paskleidžia kvepalus po viešbučio erdves ir leidžia Jūsų klientams mėgautis subtiliais pojūčiais. Galėsite rinktis Jūsų patalpoms geriausiai tinkantį dizainą, spalvą ir galingumą. Priklausomai nuo modelio, įrenginys sėkmingai kvėpina nuo 500 m3 iki 4000 m3. Suteikiama 5 metų garantija.

Žinomiausi pasaulio viešbučiai vilioja klientus savo nuostabiais kvapais – pasinaudokite šia galimybe ir Jūs. Auginkite savo veiklą maloniausiais būdais.