blog1 - Patalpų kvėpinimas

Patalpų kvėpinimas

Patalpų kvėpinimas – geresnei nuotaikai ir sėkmingesniam verslui

Patalpų aromatizavimas yra vienas iš jaukios ir pritraukiančios erdvės kūrimo įrankių. Kiekvienas iš mūsų rūpinamės savo kambarių, automobilio salono, darbovietės kvapais, kad jie mums būtų priimtini ir tarnautų pagal paskirtį.

Kvapų pagalba, miegamajame kuriame ramybės oazę, svetainėje – gerą nuotaiką, o darbo kambaryje siekiame išlikti žvalūs ir budrūs. Lygiai tos pačios taisyklės galioja ir tiksliniuose objektuose.

Kiekviena įmonė – ofisas, parduotuvė, SPA, viešbutis, sporto centras, gydymo įstaiga ar kt., turėtų vadovautis panašiais kvapų paskirties tikslais ir įtakoti objekte vykstančius procesus, susijusius su emocijomis.

Kvepiančios patalpos yra Jūsų reprezentacijos dalis, formuojančios įvaizdį klientų tarpe. Todėl rekomenduojame įtraukti šį svarbų aspektą į marketingo strategiją.

Žiupsnelis istorijos ir kodėl patalpų kvėpinimas tampa vis populiaresnis

Pasak archeologinių tyrimų, eterinių ir kvapiųjų aliejų gavyba jau buvo žinoma prieš kelis tūkstančius metų. Viduramžiais buvo spausdinamos knygelės, aprašančios žolelių ir eterinių aliejų naudą žmogaus sveikatai. Vėliau, įsigalėjus pramonei ir tradicinei vakarų medicinai, šių augalinių aliejų nauda buvo nepelnytai pamiršta.

Tačiau patalpų kvėpinimo paslaptys buvo perduodamos iš kartos į kartą. Tiesą sakant, kartais net nereikia būti dideliu ekspertu, jog pajustum kvapo poveikį emocijoms ir jų sąlygotiems veiksmams.

Ilgą laikotarpį kvapai pardavimų skatinimui buvo naudojami turgavietėse ir mugėse, kur nemažą dalį asortimento sudarė prieskoniai, žolelės ir kiti maisto produktai. Jie natūraliai pritraukdavo pirkėjus.

Šiais laikais detaliai tiriant visus procesus, įtakojančius verslo eigą, buvo nustatyta kvapo reikšmė ir susieta su emocijomis grįstais sprendimais. Todėl vis daugiau įmonių bei organizacijų, suvokdamos šio svarbaus įrankio panaudojimo galimybes, įtraukia patalpų aromatizavimo tikslus į rinkodaros strategijas.

Kokie kvepalai yra naudojami ir kuo jie ypatingi?

Mūsų naudojami patalpų kvapai – tai koncentruoti eteriniai aliejai, be cheminių skiediklių, alkoholio ar vandens.

Eteriniai aliejai yra išgaunami iš įvairių augalų dalių bei vaisių, specialiais būdais (šaltu spaudimu, distiliacija, tirpiklio ekstrakcija). Todėl jie yra visiškai natūralūs ir labai stiprios koncentracijos. Šie aliejai yra naudojami aromaterapijoje, kaip pagalbinė fizinės ir psichologinės sveikatos gerinimo priemonė.

Buityje ir versle eteriniai aliejai yra naudojami kaip pagrindinė nuotaikos formavimo priemonė. Jie mažina protinę įtampą, padeda susikaupti ir nusiraminti. Be to, tinkamai parinktas eterinių aliejų mišinys, skatina klientų pasitikėjimą, nes Jūsų patalpose visuomet jausis švaros, jaukumo, saugumo ir pozityvumo įspūdis.

Be to, kvapas gali tapti net vienu iš pagrindinių įrankių kovoje su įžūliais pirkėjais.

Kokiam laikotarpiui užtenka vieno buteliuko kvepalų?

Standartinio 200 ml kiekio mūsų klientams užtenka vidutiniškai 5 mėnesiams. Tai pakankamai ilgas laikotarpis, kurio metu galėsite įvertinti patalpų kvėpinimo naudą ir iš gautų rezultatų formuoti išvadas.

Išnaudoję vieną kvepalų indelį, galėsite nuspręsti ar kvapus norėsite periodiškai keisti, ar naudoti tik vieną mišinį.

Reikėtų atkreipti dėmesį, jog klientas patyręs malonius pojūčius Jūsų parduotuvėje ar paslaugų gavimo vietoje, automatiškai susies malonumą su patalpų kvapu. Todėl kas kartą grįždamas tikėsis užuosti tą patį kvapą. Tačiau derėtų atsižvelgti ir į kitus faktorius, tokius, kaip personalo būsena, įtakojama kvapo, bei sezoniškumas.

Jeigu, po penkių mėnesių gautų išvadų, norėsite turėti du ar daugiau skirtingų mišinių, atitinkamai, pagal numatytą naudojimo laikotarpį, galėsite apskaičiuoti kuriam laikui užteks standartinio kiekio 200 ml buteliukų.

Kaip vyksta patalpų aromatizavimas ir kaip veikia kvėpinimo įrenginiai?

Mūsų kvėpinimo sistemos, nenaudodamos kaitinimo, suskaido aliejus į mikronines, lengvesnes už orą daleles. Jos, patekę į aplinką, sklando kartu su oro srautais, kol išgaruoja iki galo. Įranga gali būti pastatoma ar pakabinama patalpoje. Ji gali skleisti kvapus iš už sienos ar lubų pertvaros, taip pat gali būti įjungta į vėdinimo sistemą.

Taigi, vietą parinksime įvertinę objekto interjerą, vėdinimo išplanavimą ir tikslus, kuriuos aptarsime susitikimo metu.

Pastatę kvėpinimo įrenginį tinkamoje vietoje, galėsite jį valdyti kaip Jums atrodys priimtiniausia, reaguodami į klientų ir personalo veiksmus bei emocines būsenas. Galėsite mažinti ar didinti kvapo intensyvumą, o gal naudosite tik tam tikrais dienos periodais.

Iš įrenginio į aplinką patekę dalelės akimirksniu susimaišo su patalpoje esančiu oru ir netrukus pasklinda po ją.

Eterinių aliejų kvapas greitai patenka į kvėpavimo takus bei nervinę sistemą, kuri iškart siunčia signalus, sukeliančius atitinkamą reakciją. Jeigu kvapas žmogui asocijuojasi su maloniais pojūčiais bei teigiamais prisiminimais, jis atsipalaiduos ir bus palankiai nusiteikęs įvairių pasiūlymų atžvilgiu.

Jei dvejojate dėl savo klientų pomėgių ir kvapo pasirinkimo, mūsų konsultantas padės charakterizuoti potencialaus pirkėjo tipažą bei rekomenduos pačius efektyviausius mišinius, išbandytus mūsų klientų.

Kvapai patalpoms turi tarnauti Jūsų verslui ir pardavimų auginimui.

Kokia kvėpinimo įranga Jums tinkamiausia?

Įrangą parenkame pagal Jūsų patalpos savybes: plotį, erdvių paskirstymą ir kitus techninius niuansus. Stengiamės optimizuoti ir išnaudoti kuo mažiau technikos, jei yra poreikis kvėpinti kelias patalpas iš karto.

Patalpų kvėpinimo techniniai sprendimai skiriasi priklausomai nuo patalpų savybių. Skleidimo būdas, kvapo intesyvumas parenkamas ieškant optimaliausio kvepalų susimaišymo su oru santykio, kad būtų pasiektas proceso pastovumas ir maksimalus efektyvumas.

Yra skirtingų patalpų dydžiams pritaikyti įrenginiai, kurie skiriasi savo galingumu bei kitais techniniais parametrais. Juos rasite prie kiekvieno kvėpinimo įrenginio aprašymo. Tačiau galutinį sprendimą rekomenduojame priimti pasitarus su mūsų konsultantu.

Kokios yra įrangos ir kvepalų įsigijimo galimybės? Ar galima pirkti tik kvepalus?

Kvėpinimo įrangą nuomojame, parduodame įprastiniu būdu ir išsimokėtinai. Taip pat galite rinktis fiksuotos sumos mėnesinį mokestį už teikiamą paslaugą. Įrangos ir kvepalų kaštai bus įskaičiuoti į kainą.

Tiek nuomos, tiek fiksuotos kainos sutartys yra neterminuotos, todėl nusprendę atsisakyti paslaugos, galėsite lengvai nutraukti sutartį.

Kvepalus parduodame pagal Jūsų naudojimo poreikius. Jeigu, dar nesibaigus esamam kiekiui mišinio, nuspręsite išmėginti kitus kvapus, pasitaręs su mūsų konsultantu, galėsite įsigyti.

Kodėl mes akcentuojame konsultanto svarbą? Esame sukaupę ilgametę patirtį, turime specifinių kvapų marketingo žinių ir mūsų kompetencija yra įrankis Jums, kad priimtumėte optimaliausius sprendimus bei efektyviausiai optimizuotumėte paslaugos naudojimą. Žinoma, visuomet Jums paliekame laisvę improvizacijai ir asmeniniams eksperimentams, kurių metu gausite Jums reikiamas išvadas.

Taip, galite įsigyti tik kvepalus, be įrangos, tačiau jų panaudojimo rezultatai bus Jūsų patirtis, skirtinga nuo klientų, naudojančių “Zaluti” techniką, pritaikytą optimaliam kvapų paskirstymui patalpoje.

Kokios yra kvepalų keitimo sąlygos?

Jei naudojamas mišinys neatitiks Jūsų lūkesčių arba turėsite kitas objektyvias priežastis, verčiančias keisti kvapą, jo likučiai bus keičiami į kitos kvepalų kompozicijos atitinkamą kiekį.

Priežastys turėtų būti logiškos ir pagrįstai išdėstytos, nes tai svarbu paslaugų kokybės gerinimui bei sklandžiam bendradarbiavimui. Kuomet įvardinsite savo išvadas, mes galėsime patarti kokį kitą kvapą rinktis. Suprantame, jog kartais priežastys būna subjektyvios ir įtakotos personalo ar kitų asmenų. Kvapo netoleravimas ne visada turi racionalų paaiškinimą, tačiau rekomenduojame stebėti ilgalaikius rezultatus, kurie atsispindi pardavimuose.

Ar galima vienkartinė kvėpinimo paslauga?

Taip, galime teikti ir patalpų trumpalaikio kvėpinimo paslaugas. Tai gali būti aktualu įmonėms, rengiančioms įvairias konferencijas, koncertus ar kitus trumpus renginius.

Jeigu norite padaryti potencialiems klientams ar žiūrovams stipresnį įspūdį, pasinaudokite kvapų magija. Nors tai vis dar daug kam skamba šiek tiek mistiškai, tačiau kvapo poveikis žmogui yra pagrįstas moksliniais tyrimais.

Vienkartinė paslauga taip pat turėtų būti išsamiai aptarta ir įvertintos jos tikslingos panaudojimo galimybės.

Trumpalaike paslauga nerekomenduojame naudotis, įmonėms, kurių veikla vyksta nuolatinėse patalpose, pavyzdžiui parduotuvėje, nes rezultatai nebus objektyvūs. Trumpų renginių metų susirenka didelė auditorija, todėl išvados yra kur kas tikslesnės.

Jei įrenginio Jums nereikia, nepriklausomai, ar tai ilgalaikis procesas ar trumpalaikis, Jūs galite įsigyti kvepalų, o patalpų kvėpinimas tampa Jūsų darbu ir atsakomybe.

Ką daryti, jeigu kvėpinimo įrenginys sugedo?

Pastebėję įrenginio veikimo sutrikimus, nedelsiant kreipkitės į savo konsultantą arba bendruoju telefono numeriu: +370 686 66710.

Sugedus kvėpinimo įrenginiui, priklausomai su susitarimo, įrenginys yra keičiamas arba remontuojamas. Jei nuomojamas įrenginys remontuojamas – klientui suteikiamas pakaitinis.

Primename, kad “Zaluti” technikai yra taikoma 5 metų tarptautinė garantija.

Trumpos rekomendacijos pasiruošiant susitikimui su konsultantu

Jeigu nusprendėte pasinaudoti patalpų kvėpinimo paslaugomis, prieš susitikdami su konsultantu, aptarkite Jums aktualiausius tikslus. Ką norite kvapo įtaka pasiekti?

Mūsų reprezentuojami eterinių aliejų mišiniai yra rekomenduojami, norint:

  • Sukurti prabangos ir išskirtinio stiliaus įvaizdį;
  • Formuoti švaros ir saugumo pojūtį;
  • Padėti atsipalaiduoti bei numalšinti baimę;
  • Paskatinti dėmesio koncentraciją ir vidinę ramybę;
  • Sužadinti apetitą;
  • Sklaidyti įtampą ir kelti džiugesį;
  • Įtakoti greitesnius klientų apsisprendimus.

Visa tai ir dar daugiau galite kurti su mūsų kvepalų mišiniais, todėl išskirkite pagrindinius prioritetus.

Pirmiausia įvertinkite savo esminę patalpų paskirtį ir išanalizuokite kokia emocinė būsena lemia Jūsų sėkmingiausią bendradarbiavimą su klientu.

Pavyzdžiui, jeigu norite, kad Jūsų verslo patalpose klientai praleistų kaip įmanoma daugiau laiko, sukurkite jiems džiugią ir jaukią atmosferą. Jeigu kvapas erzins ar kels nesaugumo jausmą, jie tikrai neužsibus.

Taigi, kaip tai padaryti? Pirma įvertinkite kas sudaro didžiąją dalį Jūsų objekto auditorijos: vyrai ar moterys, koks jų amžius. Kai kurie kvapai gali jaunimui asocijuotis su senamadiškumu, o šiek tiek vyresnio amžiaus žmonėms – su prabanga, solidumu. Taip pat reikėtų nesumaišyti paskirties – jei finansinių paslaugų ofise paskleisite skonio receptorius žadinančius aromatus, tikėtina, kad klientų dėmesys atitols nuo derybų objekto ir skries į artimiausiai esantį restoraną.

Todėl svarbu išlaikyti kryptingą tikslo formulavimą ir jo siekimą, atsižvelgiant į klientų pomėgius bei fiziologiją.