Kvapų rinkodara poilsiui ir laisvalaikiui

Kaip išsirinkti kvepalus?

Kaip išsirinkti kvepalus, kad jie būdų naudingi Jūsų verslui?

Kaip išsirinkti kvapą, patenkinantį Jūsų lūkesčius ir klientų poreikius? Turbūt pritarsite, kad nėra lengva. Net rinkdamiesi asmeniniam naudojimui, dažnai žmonės dvejoja, nes viena iš kvapų natų gali kelti nemalonius pojūčius. Todėl, norint pritaikyti tinkamą mišinį dideliam žmonių srautui, reikėtų testuoti ir atlikti analitinį stebėjimą.

Mūsų specialistai Jums gali rekomenduoti klientų teigiamai įvertintus ir tikslus pateisinusius kvapų mišinius. Tačiau pirmiausia derėtų nustatyti kokio amžiaus žmonės pas Jus dažniau apsistoja. Galbūt Jūsų apgyvendinimo įstaigą renkasi šeimos su mažais vaikais, o gal senjorai, verslininkai ar, norinčios pasilepinti SPA paslaugomis, moterys, arba romantiškai nusiteikę porelės. Viskas priklauso nuo veiklos krypties ir paslaugų vartotojų grupės charakteristikos.

Mūsų kolekcija yra skirstoma į kvepalų grupes: medis, vanduo, gėlės, maistas, elegancija, gaiva. Kiekvieną iš jų sudaro nuo 6 iki 12 skirtingų mišinių (asortimentas gali kisti). Taip pat gaminame pagal individualius užsakymus.

Universaliausi kvėpinimo tikslai galėtų būti – atsipalaidavimas, jaukumas, švara, prabanga. Tai pagrindiniai daugelio, norinčių pailsėti, klientų poreikiai. Jeigu turite atskiras, specializuotas erdves, tokias kaip, konferencijų ar pokylių salės, SPA, restoranas, galite joms rinktis specialiai pritaikytus kvapus. Juk, jei seminarų metu paskleisite intensyviau raminančius aromatus, dalyviai sunkiau susikoncentruos.  Taigi, vertėtų apgalvoti kvėpinimo strategiją – kur, kokie ir kokio intensyvumo kvapai reikalingi.

Kvapai neturėtų stipriai skirtis skirtingose erdvėse, kad būtų išlaikomas vieningas Jūsų stilius. Jeigu iš viešbučio pagrindinių patalpų perėjus į restoraną ar SPA, bus juntami visiškai kiti aromatai, klientas pasijus tarsi visai kitame objekte. Todėl galėtų išlikti bent kažkurie baziniai, universalūs kvapai, pabrėžiantys Jūsų savitumą, o kiti tarnautų atitinkamiems patalpos paskirties tikslams.

Kaip pasirinkti kvepalus tinkamai, Jums visuomet patars mūsų specialistai, atlikę testavimą.